Дата и час: Чет Мар 28, 2024 11:45 am Разширено търсене

Кой кой е ?

Раздела за всякакви теми и неща, които Ви вълнуват.

Кой кой е ?

Мнениеот It_s_Real » Вто Мар 30, 2010 8:05 pm

Хайде не се стеснявайте.
Аз ще съм първи :_)
Казвам се Дилян Кирилов, на 26 години, работещ жичкажия, след като бях съкратен от БДЖ поради причина - няма работа (дрън дрън).
Завърших Професионална гимназия по електроника "Ал.Ст.Попов", специалност "радиотехника и телевизия" през далечната 2004 година. Казармата изкарах в под. 14460 (ШЗО) гр. Плевен, след това в под. 34010 гр. Горна Оряховица. През 2006 мисля го закриха.
Помня като малак все исках да ме водях на жп. гарата в Горна. И ме водеха. От тогава все влаковете са ми в главата. Малко поработих но стеклите се обстоятелства промениха нещата. С надежда съм за в бъдеще да работя пак в железницата.
Филми харесвам всякакви, особенно комедии, даже в момента всяка събота и неделя, зяпам Ало, Ало. :i_biggrin:
Музика също слушам с малко изключения като мазна чалга и маанета.
В момента работя уж монтьор на електронна апаратура. Не, че не ме карат и друго да правя (да нямате щастието да работите за частник) ...
Друго другооо ...
А да, преди час пуснах безжичен интернет в мойто село. Да ползвах хората за без пари. Малка щедрост.
Това е. Стига Ви толкова. Сега сте Вие.
:i_rolleyes:
Аватар
It_s_Real
Site Admin
 
Мнения: 562
Регистриран на: Пон Окт 01, 2007 9:52 pm
Местоположение: гр.Велико Търново

Re: Кой кой е ?

Мнениеот msts_4ever » Вто Мар 30, 2010 9:11 pm

Аз съм втори! :)
Казвам се Мартин Яръмов. Живея във Варна. На 29 години съм и работя като машинист в БДЖ (филиал Варна). Завършил съм във ВТУ "Тодор Каблешков", специалност Тягови електрически машини, апарати и преобразуватели. Най-голямата ми мечта като малък беше един ден да стана машинист- и ето, че тя се сбъдна!
Но да стана машинист беше моя идея, пък и родата ми са бачкали в железницата (единствено баща ми е машинист и все още е).Да Ви призная като малък повече ми харесваше БДЖ, но като разбрах как стоят нещата вече предпочитам в някой частница (може би БЖК) да бачкам.

Любими филми: Имам много люби филми, ала любимите ми жанрове са комедии, екшън-комедии (или само екшън) и малко ужаси.
Любими актьори/актриси: Роуан Аткинсан (Mr. Been), Димитър Рачков, Джони Деп и може би това са...
Музика: Почти всякаква (естествено без мазна чалга), но главно House, Trance, Techno и R&B
Хобита: Риболов, Trainspotting (въпреки, че съм машинист в свободното време снимам :D ) игра на ЖП Симулатори.
Домашни любимци: Куче (Сара), Котка (Лъки), Хамстер(и) (Давид и Голиат), Рибки (няма да ги изброявам :D )- предполагам ще кажете "У вас е развъдник" всъщност аз много обичам животни!
Е това е за мен! Хайде пишете за вас!?! :bgflag:
Последна промяна msts_4ever на Вто Яну 11, 2011 9:49 pm, променена общо 1 път
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
msts_4ever
Утвърден участник
Утвърден участник
 
Мнения: 138
Регистриран на: Сря Ное 25, 2009 6:19 pm
Местоположение: Варна

Re: Кой кой е ?

Мнениеот 2Xtreme » Вто Мар 30, 2010 10:08 pm

Казвам се Драго. Живея във София от година и половина. Родом от Сливен. От 2 седмици съм на 16 години (Уоохуууу). :i_mrgreen: Никъде не работя, уча във 51 СОУ в София, специалност - Копютърен дизайн и анимация. Играя МСТС от година някъде. Преди това играх TrainZ 2004 със 200 км/ч :i_mrgreen: Мечти доста имам. Като малък живях до ЖП гарата в Сливен и много обичах да ходя там и да бягам по перона със влаковете. :i_biggrin: С времето и годините този интерес се загуби, но от играта пак ме тресе. Имам малки познания в доста области - Photoshop, HTML, Php, Компютри, Кракване, Хакване, Видео Editing, Фотография, Филми, PC Игри - доста работи които се хващам да уча и все научавам повечето важни неща и ги зарязвам така. :i_biggrin:

Кино любител и човек с доста голяма критика към филмите. От 1 година някъде съм станал доста скиптичен към новите филми. Понякога удрям здраво със критиката ми към някой филм. Забелязвам няклои дребни, но не маловажни неща и дреболий, които някои хора пропускат. Последните месеци не гледам много филми.
Обичам да слушам музика. Стил няма точно, но си падам по Транс, Техно, Хаус, Рок, DnB и чалга само с компания на маса или нещо друго. Обичам да си снимам от време на време, да ритам, да се събирам с приятели ии... да спя предимно. Имам едно куче. :i_mrgreen:

NEXT! :moil:
Аватар
2Xtreme
Утвърден участник
Утвърден участник
 
Мнения: 318
Регистриран на: Нед Май 24, 2009 9:00 pm

Re: Кой кой е ?

Мнениеот didsideout » Вто Мар 30, 2010 10:22 pm

Казвам се Даниел Божинов и родом съм от град Лом, но целия си съзнателен живот съм прекарал в Добрич, от където е майка ми. Баща ми е от Брусарци - емблематичната гара- от там съм се запалил и по влаковете. Наште постоянно ме мъкнеха като малък по влакове да пътуваме от Добрич до Брусарци и те така! В момента уча във ИУ-Варна специалност икономика на строителството, не съм си я избирал аз тя ме избра. На 24 години съм и мисля да се занимавам с нещо такова - то пък се оказа интересно!
Хобита колкото искате от влакове през спорт и пъпуване та чак до музика - свиря на барабани!!! Естествено щом съм фен на живата музика тя не е чалга и няма нищо общо с хип хопа - твърдо съм за твърдата музика и малко трип хопец и джаз!
didsideout
Утвърден участник
Утвърден участник
 
Мнения: 115
Регистриран на: Нед Апр 12, 2009 3:59 pm
Местоположение: Добрич - Варна

Re: Кой кой е ?

Мнениеот Lucho » Сря Мар 31, 2010 7:59 am

Казвам се Лъчезар Анастасов на 15 г. от Благоевград. Интересите по железницата са паралелни с интересите ми в областта на автобусите, тролейбусите и градския транспорт. Повече се интересувам от фотография на тема железници, също така и от ЖП симулатори. Изучавам Биология и Химия, другата област на моите интереси.

Това е от мен :i_wink:
Изображение
Lucho
Утвърден участник
Утвърден участник
 
Мнения: 299
Регистриран на: Нед Апр 12, 2009 2:13 pm

Re: Кой кой е ?

Мнениеот bdz_electric » Пет Авг 27, 2010 10:01 pm

.
Последна промяна bdz_electric на Сря Юни 20, 2012 5:49 pm, променена общо 2 пъти
bdz_electric
Утвърден участник
Утвърден участник
 
Мнения: 106
Регистриран на: Пон Апр 13, 2009 4:00 pm
Местоположение: София

Re: Кой кой е ?

Мнениеот msts_4ever » Съб Авг 28, 2010 10:57 am

То може и в ЦПО на БДЖ. Първо за помощник машинист, след това 3 години стаж и вече може да се преквалифицираш на локомотивен машинист. А пък след още две години имаш правото да се квалифицираш в пътническия график.
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
msts_4ever
Утвърден участник
Утвърден участник
 
Мнения: 138
Регистриран на: Сря Ное 25, 2009 6:19 pm
Местоположение: Варна

Re: Кой кой е ?

Мнениеот It_s_Real » Съб Авг 28, 2010 11:08 am

Не ти трябват никакви три години. Курса за машинист първо лице може да го изкараш и след година, както и това да те изкарат.
Всичко зависи от това да имаш пари да си платиш курса.
Пък за второто причина не виждам смислена на този етап.
Помощниците излизат след една година в пътничестия, докато машинист първо лице му трябва клас за майстор, че след това да го изкарат.
Аватар
It_s_Real
Site Admin
 
Мнения: 562
Регистриран на: Пон Окт 01, 2007 9:52 pm
Местоположение: гр.Велико Търново


Назад към Дъра Бъра

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron