Дата и час: Чет Мар 28, 2024 8:47 pm Разширено търсене

Сапунките

Раздела за всякакви теми и неща, които Ви вълнуват.

Сапунките

Мнениеот It_s_Real » Сря Апр 21, 2010 4:28 pm

Леле не е истина как ме дразнят и нервят ! :evil: :twisted:
Но бразилските са ненадминати!
Сюжет: Алфонсо е беден стопанин на ранчо с три прекрасни дъщери. Едната си имала любовник. Да ама била женена. Мъжът и пък въртял любов с втората сестра. Тя била по-дащна клоняща към гювендия. Тя от своя страна върти лезбо връзка с тайната любов на стария си баща.
Драмата: всеки се крие и се чуди как да се опази от коварната истина.
Появява се майката на стадото. Тя е крайно критична към своите зетьове ... да ги наречем. Единия пушел, другия пиел, пък третия се въргалял с трите. Доня Хуанита. Тя има сестра. Доня Уфсенсия, която има тайна връзка с мъжа на сестра си.
Интригата се заплита. Доня Уфсенсия има надежда, че първата дъщеря няма да се ожени за един от любовниците си, който се оказва нейно дете от 5-тия брак с Дон Чучо. Дон Чучо е беден кравар, цял живот лайна ринел.
Та сагата е до към 100 150 епизода. Заплетени сцени, трагични разкрития и много драматизъм. А забравих и прочутата дева от Гладалупе. Тя е основна опора за молитвите.
Направо ми дайте кофа да повърна.
Турските сакъзи :i_fun: са малко по-обрани откъм такива сценарии, обаче замисъла е същия. Все сапун ...
Вечер като се прибера, пускам БТВ и върви някаква мазнотия, турска. На всяко второ изречение, в най-добрия случай се чува името на някакъв Мендерес. Мендерес нам какво, Мендерес нам що. :yahoo: Мисля се, че поне към 500 пъти името му се споменава.
Как от всичко това човек да не се отврати.
Аватар
It_s_Real
Site Admin
 
Мнения: 562
Регистриран на: Пон Окт 01, 2007 9:52 pm
Местоположение: гр.Велико Търново

Re: Сапунките

Мнениеот Lucho » Сря Апр 21, 2010 6:00 pm

И аз съм отвратен...ей за т'ва седя или тука или карам влак ! Като цяло мразя турските сапунки и изобщо всякакъв вид сапунки. А видя ли мъж да гледа сапунка, ужас направо... :sorry: :rules: :bgflag:

НОВА ИНИЦИАТИВА - КАРАЙ ВЛАК, НЕ ГЛЕДАЙ САПУНКА ! :moil:
Изображение
Lucho
Утвърден участник
Утвърден участник
 
Мнения: 299
Регистриран на: Нед Апр 12, 2009 2:13 pm

Re: Сапунките

Мнениеот msts_4ever » Вто Апр 27, 2010 3:44 pm

lucho написа:НОВА ИНИЦИАТИВА - КАРАЙ ВЛАК, НЕ ГЛЕДАЙ САПУНКА ! :moil:

Подкрепям инициативата с голям ентусиазъм :D Имам чувството, че сценария на сапунките е писан от някой петокласник :i_fun:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
msts_4ever
Утвърден участник
Утвърден участник
 
Мнения: 138
Регистриран на: Сря Ное 25, 2009 6:19 pm
Местоположение: Варна


Назад към Дъра Бъра

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron