Дата и час: Чет Мар 28, 2024 10:51 pm Разширено търсене

Смяна на кабините?

Пояснения на въпроси свързани с МСТС и проблеми с подвижния състав, с трасетата и със самата инсталация на симулатора.

Смяна на кабините?

Мнениеот alex4y » Вто Авг 17, 2010 2:30 pm

Здравейте. Искам да попитам има ли някаква програмка или пач с който да мога да сменям кабините на локомотива 1-ва с 2-ра и обратно? Четох някъде за някакъв МСТС бин с който сменяш кабините и пантографите! Ще се радвам да ми помогнете.
alex4y
Новодошъл
Новодошъл
 
Мнения: 2
Регистриран на: Вто Авг 17, 2010 1:59 pm

Re: Смяна на кабините?

Мнениеот 2Xtreme » Вто Авг 17, 2010 4:02 pm

Аватар
2Xtreme
Утвърден участник
Утвърден участник
 
Мнения: 318
Регистриран на: Нед Май 24, 2009 9:00 pm

Re: Смяна на кабините?

Мнениеот didsideout » Вто Авг 17, 2010 4:58 pm

В твоя случай, за да се преметиш от кабина в кабина на един и същи локомотив трябва само да натиснеш 1.
didsideout
Утвърден участник
Утвърден участник
 
Мнения: 115
Регистриран на: Нед Апр 12, 2009 3:59 pm
Местоположение: Добрич - Варна

Re: Смяна на кабините?

Мнениеот tedo21 » Вто Авг 17, 2010 5:59 pm

Хмм, поправете ме ако греша, но не мисля че чрез MSTS Bin ще можеш да смениш пантографа. Пантографа се прави заедно с модела. Отделно не може да се сложи.
tedo21
Утвърден участник
Утвърден участник
 
Мнения: 108
Регистриран на: Чет Апр 30, 2009 12:06 pm

Re: Смяна на кабините?

Мнениеот It_s_Real » Вто Авг 17, 2010 6:02 pm

Бина позволява на някои модели локомотиви да вдигаш който си искаш пантограф. За кабините, мисля, че няма ограничния въобще.
Аватар
It_s_Real
Site Admin
 
Мнения: 562
Регистриран на: Пон Окт 01, 2007 9:52 pm
Местоположение: гр.Велико Търново

Re: Смяна на кабините?

Мнениеот bdz_electric » Сря Авг 18, 2010 2:24 pm

tedo21 написа:Хмм, поправете ме ако греша, но не мисля че чрез MSTS Bin ще можеш да смениш пантографа. Пантографа се прави заедно с модела. Отделно не може да се сложи.


в грешка си.при мене на всички локомотиви им се вдигат и 2-та пантографа (български,чешки,румънски,унгарски,руски...)обаче мисля че не на всяко трасе се вдигат,защото на ZSR150 при мене не се вдига предния пантограф.а на демитров се вдига при всички единици :i_confused:
bdz_electric
Утвърден участник
Утвърден участник
 
Мнения: 106
Регистриран на: Пон Апр 13, 2009 4:00 pm
Местоположение: София

Re: Смяна на кабините?

Мнениеот tedo21 » Сря Авг 18, 2010 4:15 pm

bdz_electric написа:
tedo21 написа:Хмм, поправете ме ако греша, но не мисля че чрез MSTS Bin ще можеш да смениш пантографа. Пантографа се прави заедно с модела. Отделно не може да се сложи.


в грешка си.при мене на всички локомотиви им се вдигат и 2-та пантографа (български,чешки,румънски,унгарски,руски...)обаче мисля че не на всяко трасе се вдигат,защото на ZSR150 при мене не се вдига предния пантограф.а на демитров се вдига при всички единици :i_confused:


Не, не съм в грешка, точно така е, но ако се замислите в думите ми, ще разберете, че съм разбрал буквално да се сменят пантографите. Извинете ме. :i_good:
tedo21
Утвърден участник
Утвърден участник
 
Мнения: 108
Регистриран на: Чет Апр 30, 2009 12:06 pm

Re: Смяна на кабините?

Мнениеот bdz_electric » Сря Авг 18, 2010 6:48 pm

tedo21 написа:
bdz_electric написа:
tedo21 написа:Хмм, поправете ме ако греша, но не мисля че чрез MSTS Bin ще можеш да смениш пантографа. Пантографа се прави заедно с модела. Отделно не може да се сложи.


в грешка си.при мене на всички локомотиви им се вдигат и 2-та пантографа (български,чешки,румънски,унгарски,руски...)обаче мисля че не на всяко трасе се вдигат,защото на ZSR150 при мене не се вдига предния пантограф.а на демитров се вдига при всички единици :i_confused:


Не, не съм в грешка, точно така е, но ако се замислите в думите ми, ще разберете, че съм разбрал буквално да се сменят пантографите. Извинете ме. :i_good:


:i_good:
bdz_electric
Утвърден участник
Утвърден участник
 
Мнения: 106
Регистриран на: Пон Апр 13, 2009 4:00 pm
Местоположение: София

Re: Смяна на кабините?

Мнениеот alex4y » Чет Авг 19, 2010 12:06 am

Мерси много! айде лека и безаварийна :JC-ThankYou: :i_cool:
alex4y
Новодошъл
Новодошъл
 
Мнения: 2
Регистриран на: Вто Авг 17, 2010 1:59 pm


Назад към Пояснения и проблеми с МСТС

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 1 госта

cron