Дата и час: Чет Мар 28, 2024 10:28 pm Разширено търсене

ZSR 150

Трасетата за симулатора

Re: ZSR 150

Мнениеот semafor4o » Нед Ное 11, 2012 3:43 pm

Сигнализацията не е толкова сложна,аз им я схванах лесно :i_smile: Понякога обаче в някои гари може да се появи бъг например имаш разрешение за влизане и спиране в гарата (с ТВ да речем),свети ти жълто и тн,обаче като подминеш светофора и влезеш в стрелките и изведнъж скоростта става 0 и ти дава,че си превишил скоростта.Хубавото е че досега въпреки това не ми е давало failed activity,явно самата система си го отчита нещо.Иначе трасето е страхотно,но има много файлове и трябва да имаш добра машина за да му се радваш на макс и железни нерви докато оправиш правописа на грешно транскрибираните файлове :beer:
semafor4o
Утвърден участник
Утвърден участник
 
Мнения: 130
Регистриран на: Нед Юни 13, 2010 11:19 am

Re: ZSR 150

Мнениеот It_s_Real » Съб Ное 24, 2012 2:29 pm

Изтрити са старите архиви от трасето и са качени новите инсталационни, с цел бързото и лесно инсталиране на трасето.
Нужно е да свалите всички файлове от папката на трасето и да стартирате първият инсталатор. След това всичко се инсталира автоматично.
На съобщения за грешки, кликате върху бутон "обнови".
Аватар
It_s_Real
Site Admin
 
Мнения: 562
Регистриран на: Пон Окт 01, 2007 9:52 pm
Местоположение: гр.Велико Търново

Re: ZSR 150

Мнениеот hackera457 » Нед Дек 09, 2012 6:16 pm

It_s_Real написа:Изтрити са старите архиви от трасето и са качени новите инсталационни, с цел бързото и лесно инсталиране на трасето.
Нужно е да свалите всички файлове от папката на трасето и да стартирате първият инсталатор. След това всичко се инсталира автоматично.
На съобщения за грешки, кликате върху бутон "обнови".

Браво. наистина лесно се инсталира от време на време дава ерор за някои файл, но бързо се оправя. Даже и другите ми трасета тръгват/след добавяне на съответните липсващи файлове/. А някой знае ли как да оправя този еррор с depokanc, защото този еррор най много излиза
hackera457
Новодошъл
Новодошъл
 
Мнения: 14
Регистриран на: Чет Фев 24, 2011 1:33 pm

Предишна

Назад към Трасета за МСТС

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron